Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Akvarel na papíře, 27 x 40 cm, rámováno v paspartě, pod sklem, datováno 1942, signováno vpravo dole Jiroudek, zezadu opatřeno přípisem s určením. Autor viz T 1/439, TD 85, V 2/545, B 6/75, Ch 4/273, NEČVU 1/325."